Zavoláme Vám späť On-line dopyt

Reklamný textil

Vieme o Vás, že hľadáte spoľahlivého a silného dodávateľa reklamného textilu pre Vašich zákazníkov. Danielson je špecialistom na reklamný textil a jasnou jednotkou na českom aj európskom trhu. V našej ponuke nájdete reklamný textil od viacej ako 30-tich popredných svetových značiek. V centrálnom sklade máme viacej ako 200 000 ks textilu ihneď na odobratie. Danielson Vám zabezpečí kompletnú dodávku textilu vrátane záruk, logistiky a financovania.

Reklamný textil pre Vašich klientov rýchle a lacne

S nami šetríte peniaze a rýchlejšie dodávate objednávky svojim klientom. Reklamný textil Vám odporučíme po celej Českej republike aj do krajín EU. Dlhoročné skúsenosti, najmodernejšie stroje na potlač textilu, vysoká kapacita strojového parku a on-line prepojená výroba Vám zabezpečí nielen kvalitu, ale aj rýchlosť dodania reklamného textilu.

Reklamný textil priamo od výrobcu

Spoločnosť Danielson s.r.o je textilná výrobná spoločnosť, ktorá dodáva reklamný textil vrátane potlače a výšiviek iba reklamným agentúram, marketingovým spoločnostiam, grafickým štúdiám, výrobcom konfekčného a pracovného oblečenia na českom a európskom trhu. Našou prednosťou je, že sme priamy výrobcovia reklamného textilu, nie sprostredkovatelia služieb.

 

Reklamný textil