Zavoláme Vám späť On-line dopyt

Sublimácia na textil

Hľadáte spôsob, ako potlačiť prakticky akýkoľvek textil vo fotografickej kvalite? V Danielsone potlačíme čokoľvek, a to v najvyššej kvalite. Sme priamy výrobcovia a nie sprostredkovatelia služieb. V sublimácii textilu používame inovatívne postupy, ktorými môžeme ponúknuť svojim klientom sublimáciu na textil v širokej škále možných reklamných trendov. Vysoký dôraz kladieme na ekologické technológie a kvalitu tlačových výstupov.

Sublimácia na textil je najmodernejšia technológia

Sublimácia je skvelou metódou potlače na umelé textílie, ktorá Vám ponúkne jedinečnú sýtosť a kvalitu farieb. Kvalita sublimačnej potlače je nadštandardná a vydrží navždy. Pretože sublimáciu robíme na digitálnych strojoch, tak je zaručená aj maximálna detailnosť zložitej potlače CMYK. Na umelé materiály, z ktorých predovšetkým vyrábame reklamné dresy, vlajky, keyholdery a ďalšie, je tak možné preniesť akýkoľvek farebný design, a to už od jedného kusu, bez zložitých tlačových príprav. Materiál je zafarbený tak, že farba je sublimáciou navždy vpitá do textílie, nie je cítiť na dotyk a materiál je vzdušný.

Danielson - sublimácia reklamných predmetov

Máme dlhoročné skúsenosti, najmodernejšie stroje na sublimáciu textilu, vysokú kapacitu strojového parku a on-line prepojenú výrobu. Sme schopní Vaše zákazky realizovať v krátkych časových intervaloch, pri najvyššej výslednej kvalite, a to všetko za veľmi prijateľné ceny. Našim partnerom ponúkame naozajstnú dôveru a progresiu v reklamnom textile.


Formulár dopytu

Máte záujem zoznámiť sa bližšie s našou prácou? Máte záujem o spoluprácu? Máte akúkoľvek otázku či pripomienku? Vyplňte nasledujúci formulár, a my sa Vám obratom ozveme.

Meno a priezvisko: * Otázka: *
E-mail: *
Telefón: *
Overovací kód: *