Zavoláme Vám späť On-line dopyt

Technológia

Spoločnosť Danielson s.r.o je textilná výrobná spoločnosť, ktorá dodáva reklamný textil vrátane potlače a výšiviek iba reklamným agentúram, marketingovým spoločnostiam, grafickým štúdiám, výrobcom konfekčného a pracovného oblečenia na českom a európskom trhu. Našou prednosťou je, že sme priamy výrobcovia a nie sprostredkovatelia služieb.

Naša špecializácia spočíva v textilnej sieťotlači, strojovom vyšívaní, výrobe thermotransferov, sublimačnej tlači, výrobe textilu a dodávkach katalógového textilu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, najmodernejším strojom, vysokej kapacite strojového parku a on-line prepojenej výrobe, sme schopní Vaše zákazky realizovať v krátkych časových intervaloch pri najvyššej výslednej kvalite, a to všetko za veľmi prijateľné ceny. Našim partnerom ponúkame naozajstnú dôveru a progresiu v reklamnom textile.


Formulár dopytu

Máte záujem zoznámiť sa bližšie s našou prácou? Máte záujem o spoluprácu? Máte akúkoľvek otázku či pripomienku? Vyplňte nasledujúci formulár, a my sa Vám obratom ozveme.

Meno a priezvisko: * Otázka: *
E-mail: *
Telefón: *
Overovací kód: *