Zavoláme Vám späť On-line dopyt

Výšivka na textil

  • Potrebujete kvalitnú výšivku na textil v krátkom čase, ktorá bude vyrobená presne podľa zadania?
  • Chcete vyšiť aj zložitejší motív s viacerými farbami, ktorý je prepracovaný do detailu?
  • Radi by ste nakúpili bezstarostne celú dodávku textilu s potlačou alebo výšivkou v maximálnej kvalite?
  • Hľadáte výrobného partnera na dlhodobý a komfortný let svetom reklamného textilu?

Chcete aby Váš textil vyzeral reprezentatívne aj po mnohých rokoch? Výšivka na textil je pre vás jednoznačnou voľbou! Textilná výšivka je vhodná predovšetkým na motívy menších rozmerov. Sme priamy výrobcovia a nie sprostredkovatelia služieb. Naše technologické vybavenie umožňuje aj výšivky na netradičný textil.

Výšivka na textil s kvalitou odborníkov

Výšivka na textil je nedeliteľnou súčasťou textilnej reklamy našej produkcie. Sme schopní kapacitne pokryť nároky českého aj zahraničného trhu. Vďaka rýchlej produkcie a automatizovanej prevádzke sme schopní dodať výšivku na textil za skvelé ceny so zachovaním kvality služieb na najvyššej úrovni. Vyrobíme pre Vás viacej ako len štandardné výšivky, ale aj nášivky a textilné aplikácie alebo kombinácie výšivky s potlačou a ďalšími technológiami.

Danielson - viacej ako obyčajné výšivky na textil

Máme dlhoročné skúsenosti, najmodernejšie stroje na textilné vyšívanie, vysokú kapacitu strojového parku a on-line prepojenú výrobu. Vaše zákazky realizujeme v krátkych časových intervaloch, s najvyššou výslednou kvalitou, a to všetko za veľmi prijateľné ceny. Našim partnerom ponúkame naozajstnú dôveru a progresiu v reklamnom textile.


Formulár dopytu

Máte záujem zoznámiť sa bližšie s našou prácou? Máte záujem o spoluprácu? Máte akúkoľvek otázku či pripomienku? Vyplňte nasledujúci formulár, a my sa Vám obratom ozveme.

Meno a priezvisko: * Otázka: *
E-mail: *
Telefón: *
Overovací kód: *