Zavoláme Vám späť On-line dopyt

Kamienky na textil

Hľadáte spôsob, ako urobiť textil atraktívnejší? Kamienky na textil sú moderné a upútajú každého na prvý pohľad. Sme priamy výrobcovia a nie sprostredkovatelia služieb. Vždy Vám ponúkame inovatívne postupy, ktorými môžete ponúknuť svojim klientom kamienky na textil v širokej škále možných farieb, veľkostí a povrchových úprav. Vysoký dôraz kladieme na ekologické technológie a kvalitu tlačových výstupov.

Kamienky rozžiaria každý textil

Trendová dekorácia, ktorá Vaše tričko, polokošeľu alebo mikinu urobí neprehliadnuteľnou. Kamienky na textil je možné kombinovať nielen s výšivkou, potlačou alebo sublimáciou, a tak dosiahnuť ešte väčšej pridanej hodnoty reklamného textilu. Kamienky sú na textil lepené kvalitným spojivom, a to zaručuje vysokú výdrž aj pri namáhavom otere. Najlepšie držia kamienky na bavlnených materiáloch s brúseným povrchom.

Danielson špička v kamienkoch na textil

Máme dlhoročné skúsenosti, najmodernejšie stroje na aplikáciu kamienkov na textil, vysokú kapacitu strojového parku a on-line prepojenú výrobu. Sme schopní Vaše zákazky realizovať v krátkych časových intervaloch, s najvyššou výslednou kvalitou, a to všetko za veľmi prijateľné ceny. Našim partnerom ponúkame naozajstnú dôveru a progresiu v reklamnom textile.


Formulár dopytu

Máte záujem zoznámiť sa bližšie s našou prácou? Máte záujem o spoluprácu? Máte akúkoľvek otázku či pripomienku? Vyplňte nasledujúci formulár, a my sa Vám obratom ozveme.

Meno a priezvisko: * Otázka: *
E-mail: *
Telefón: *
Overovací kód: *