Zavoláme Vám späť On-line dopyt

Špeciálne tlačové efekty

Hľadáte pre klienta originálny design textilu, ktorý zaujme na prvý pohľad? Výborne, potom ste u Danielsona na správnom mieste. Len špeciálny tlačový efekt na textil tieto nároky splní na 100%. Sme priamy výrobcovia textilných efektov a nie sprostredkovatelia služieb. Naše technologické vybavenie umožňuje aj potlač netradičných textilov. Vysoký dôraz kladieme na ekologické technológie a kvalitu tlačových výstupov.

Špeciálny tlačový efekt na textil pomáha utvárať značku

V reklamnom textile je pre Vášho klienta dôležité jeho logo, ktoré na textile vytvára budovanie značky. Ponúkame Vám preto možnosti, ako logo na reklamnom textile aplikovať tak, aby zaujalo kladným spôsobom a pritiahlo pozornosť. Kvalitné tlačové a textilné efekty zaručia novodobé výsledky a možnosť rozšírenia obzorov Vašim klientom. Efekty na textil je možné kombinovať s výšivkou alebo sublimáciou a je možné ich aplikovať na všetky tričká, mikiny, polokošele a ďalšie textilné výrobky.

Danielson - číslo jedna na tlačové a textilné efekty

Máme dlhoročné skúsenosti, najmodernejšie stroje na tlačové a textilné efekty, vysokú kapacitu strojového parku a on-line prepojenú výrobu. Sme schopní Vaše zákazky realizovať v krátkych časových intervaloch, pri najvyššej výslednej kvalite, a to všetko za veľmi prijateľné ceny. Našim partnerom ponúkame naozajstnú dôveru a progresiu v reklamnom textile.


Formulár dopytu

Máte záujem zoznámiť sa bližšie s našou prácou? Máte záujem o spoluprácu? Máte akúkoľvek otázku či pripomienku? Vyplňte nasledujúci formulár, a my sa Vám obratom ozveme.

Meno a priezvisko: * Otázka: *
E-mail: *
Telefón: *
Overovací kód: *