Zavoláme Vám späť On-line dopyt

Stanley Stella

Stanley Stella
  • Cenová hladina: výborná cena za špičkový textil z organickej bavlny
  • Doba dodania: 3 - 7 dní
  • Distribúcia: Danielson je priamym distribútorom
  • Možný množstevný odber: od 1 ks
  • Skladové zásoby: cca 50.000 ks od artiklu

Prezrite si KATALÓG PRODUKTOV Stanley Stella

Prečo nakúpiť Stanley Stella

Kto si žiada kvalitný a trendy textil z moderných materiálov, potom bude práve značkou Stanley Stella milo prekvapený. Výrobca je na trhu tretím rokom a zaznamenáva ohromný úspech v celej Európe, pretože dokáže uspokojiť potreby zákazníkov, ktorým nestačí klasický textil od výrobcov reklamného textilu.
Navyše je textil vyrobený z organickej bavlny a podľa štandardov GOTS, ktoré celosvetovo strážia, ako sa tovar vyrába voči životnému prostrediu. Doprajte si niečo lepšie so značkou Stanley Stella.

Čo Vám prináša značka Stanley Stella

Možnosť mať konfekčný textil bez etikety výrobcu z kvalitnej organickej bavlny. Textil, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Moderné strihy a farby, kedy je možné textil mať už od jedného kusu a to do týždňa. Nemusíte čakať na ušitie textilu a našívať konfekčné textil na sklad. Všetok potlač textilu je hladkých materiáloch Stanley Stella luxusný a príjemný na dotyk.

Ako objednať textil značky Stanley Stella

Pokiaľ máte záujem o ponuku alebo objednanie textilu, prosím, vyplňte nižšie uvedený dopytový list a naši ľudia Vám obratom zašlú cenovú ponuku vrátane obrázkov. Prípadne nám zavolajte na  +0420 226 066 770, alebo  +421 522 028 907


Formulár dopytu

Máte záujem zoznámiť sa bližšie s našou prácou? Máte záujem o spoluprácu? Máte akúkoľvek otázku či pripomienku? Vyplňte nasledujúci formulár, a my sa Vám obratom ozveme.

Meno a priezvisko: * Otázka: *
E-mail: *
Telefón: *
Overovací kód: *