Zavoláme Vám späť On-line dopyt

Lisovaný textil

  • Potrebujete neštandardný textilný darček?
  • Uterák, tričko alebo tielko zlisovať do rôznych tvarov?
  • Chceli by ste zlisovať textil aj od malého nákladu?

Dodáme vám kvalitný textil, potlačíme vyskúšanými farbami a odborne zlisuje do vybraného tvaru, ktoré sú k dispozícii. Natlačíme prezentačné lístok ku každému lisovanému textilu s vaším logom a informáciami, zatavíme do fólie a vytvoríme tým neštandardné textilné darček.

Lisovaný textil je originálny a funkčné darček!

Môžeme vám vyrobiť lisovaný textil už od 100 ks jedného tvaru.

Lisované tričko alebo uterák stačí po tej vybaliť, namočiť vo vode alebo vyprať a lisovaný textil sa vráti do pôvodného tvaru, bez porušenia štruktúry textilu.

Môžete vyberať z 20 tich druhov tvarov lisovaného textilu alebo vám vyrobíme formu na zákazku, podľa vášho želania a môžete tak mať úplne originálny tvar ako lisovaný textil.

Lisovaná tričká, lisované uteráky alebo lisované osušky sú skvelé neštandardné darčeky, ktorými môže každý prezentovať svoju firmu.

Poptejte u nás lisovaný textil - poradíme vám aké ďalšie možné tvary výliskov sú k dispozícii, do ktorých vám sme schopní textil zalisovať.


Formulár dopytu

Máte záujem zoznámiť sa bližšie s našou prácou? Máte záujem o spoluprácu? Máte akúkoľvek otázku či pripomienku? Vyplňte nasledujúci formulár, a my sa Vám obratom ozveme.

Meno a priezvisko: * Otázka: *
E-mail: *
Telefón: *
Overovací kód: *