Zavoláme Vám späť On-line dopyt

Digitálna potlač textilu

  • Potrebujete do 24h potlač textilu, aj keby len 1 ks?
  • Chcete, aby váš plnofarebný obrázok alebo fotka, bola natlačená so všetkými detailmi priamo na textil?
  • Potrebujete potlač textilu cez vrecko, zips alebo švy?
  • Máte alebo budete mať vlastný e-shop s textilom a hľadáte kvalitného spoľahlivého dodávateľa?

Kvalitne vyrobíme a včas dodáme digitálnu potlač textilu, podľa vašich požiadaviek.

V súčasnej dobe disponujeme najmodernejšou priemyselnou technológiou na digitálnu potlač textilu. Farby sú na textil nanášané priamym vstreknutím, tak dosiahne potlač mäkkosti a priľnutie k textilu.

Digitálna potlač textilu je ideálna pre série potlačí do 30 ks, kde má klasický sieťotlač vysoké náklady na prípravu filmov a šablón. Väčšie série nad 30 ks od jedného motívu volia naši klienti ako digitálna potlač, keď majú požiadavku na absolútnu vierohodnosť potláčaného motívu na textil. Keďže s digitálnou potlačou sme schopní tlačiť až v rozlíšení 1200 dpi.

Pre klientov z radov maloobchodných predajcov, ktorí vlastnia E-shop s textilom, máme rozšírené možnosti spolupráce, aby sme boli schopní splniť požiadavky ich ON-Line predaja. Zaručíme dodávku kompletného produktu vr. logistiky a na zákazníkovi ostáva len predaj.

Digitálna potlač textilu už novou technológiou prekonal staré stroje, ktoré mali predtým neslávnu kvalitu a to predovšetkým pri tlači na tmavý textil. Súčasné výrobky sú krycie a ostré. Môžete ich žehliť cez motív a prať ako klasický potlač s takmer rovnakou odolnosťou ako má klasický potlač sieťotlačou.

Veľkou výhodou má digitálny potlač textilu pri potlači cez švy, vrecká, gombíky a zipsy. Potlač je možný cez tieto nerovnosti aj plnofarebne, čo u celoplošnej potlače sieťotlačou nie je možné.Formulár dopytu

Máte záujem zoznámiť sa bližšie s našou prácou? Máte záujem o spoluprácu? Máte akúkoľvek otázku či pripomienku? Vyplňte nasledujúci formulár, a my sa Vám obratom ozveme.

Meno a priezvisko: * Otázka: *
E-mail: *
Telefón: *
Overovací kód: *